Hizmetlerimiz

Kalıcı Diş Beyazlatma Kalıcı Diş Beyazlatma

Bir çok nedenle yeterli bakım yapılamayan dişler sararır, sararan dişlerin rengini bir kaç ton açma işlemine diş beyazlatma denir. Yaptığımız kalıcı diş beyazlatma işlemi kişiye özeldir güzel bir gülüş ve bakımlı dişler için tavsiyede ederiz.

İmplant İmplant

İmplant, çekilmiş ya da çürümüş kırılmış dişleri yerine, çene kemiğine yerleştirilen yapay diş köküdür. Uzun süreli kullanımı ve rahatlığıyla tercih edilen bir çözümdür.

Ortodonti Ortodonti

Dişlerin normalden farklı şekil ve konum bozuklukları ayrıca çenesel bozuklukların onarıldığı diş hekimliği dalıdır. Zamanında tedavi edilmeyen ortodonti bozuklukları ilerleyen süreçte fonksiyonel bozuklukları beraberinde getirir.

Periodontoloji Periodontoloji

Yaş, stres, hava kirliliği, hormon değişiklikleri gibi faktörlerin diş ve dişetleri deforme etmesi durumuyla ilgilenen diş hekimliği dalıdır.

Pedodonti Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)

Çocuklardaki süt dişlerin tedavisiyle ilgilenen diş hekimliği bölümü pedodonti olarak geçer. Süt dişlerinin yerine kalıcı dişlerin sağlıklı ve estetik olarak düzgün gelmesi için lütfen hekimize düzenli kontrole gidiniz.

Endodonti Kanal Tedavisi (Endodonti)

Düzenli bakım yapılmayan dişlerde oluşan asitler zamanla diş minesine zarar verir. Zaman geçtikçe mineninde içine girerek diş hassasiyetine neden olur ve artık diş son hamle olarak içindeki sinirler alınarak doldurulur.

Bonding Diş Kusurları - Bonding

Doğuştan yada kalıcı dişler çıkarken oluşan küçüklük büyüklükler ve yamukların tedavisinin uygulandığı lokal müdahaler ile dişlerin hem estetik hem sağlıklı görünüme kavuşturulduğu diş hekimliği bölümüdür.

Estetik Estetik Diş Hekimliği

Dişlerdeki yapısal bozukluklar ya da kazalar sonucu oluşmuş estetik bozuklukları tedavi ediyor ve sağlıklı estetik bir görüntüye kavuşturuyoruz.

Protez Protez

Protez (takma diş) sabit ve haraketli olarak ikiye ayrılır ikisininde uygulamasını yapmaktayız. Protez dişlerin uygulaması dişlerin kendisinden daha önemlidir. Lütfen işi uzmanına bırakın.